Promocje

Bonusy MoneyMoon

Odbierz bonus

Bonusy MoneyMoon

Pakiet powitalny do 20 000 zł + 500 FS, sport do 2800 zł, highroller do 12 000 zł, Sprint/Marathon i cashback do 4000 zł.

Pakiet powitalny do 20 000 zł + 500 FS

Pakiet ma 3 kroki i działa w ścisłej kolejności. Każdą część aktywujesz w profilu w sekcji „Bonusy” przed wpłatą.

KrokMin. depozytBonusMaks. bonusFSGra FS
110 €100%500 €75Crown Coins (Endorphina)
125 €125%1000 €1003x3 Grand Crown: Hold the Spin (Gamzix)
215 €115%500 €50Joker Stoker (Endorphina)
235 €135%1000 €75Big Bass Splash (Pragmatic Play)
275 €150%2000 €100Blazing Crown Deluxe (Amigo)
315 €120%500 €100All Ways Luck (Endorphina)
350 €150%1000 €125Demi Gods V (Spinomenal)
3100 €200%2000 €300 *3x3 Grand Crown: Hold the Spin (Gamzix)

Warunki: obrót 40× dla bonusu i wygranych z FS, 5 dni na ukończenie, maksymalna wypłata 3× depozytu. Stawka FS przy pakiecie: 0,8 zł za spin (Joker Stoker: 1,5 zł). Opcja 300 FS jest naliczana przez 3 dni. Jeśli slot z FS jest niedostępny, spiny przechodzą na inną grę albo pomaga wsparcie.

Odbierz bonus

Bez kodu promocyjnego

MoneyMoon nie wymaga kodu. Promocje aktywujesz w profilu w sekcji „Bonusy” przed depozytem.

Jak aktywować bonusy

Dzienne bonusy do 20 000 zł

Dzienne bonusy sięgają 20 000 zł. Konkretną ofertę aktywujesz w profilu, w sekcji „Bonusy”, przed wpłatą.

VIP Space do 10%

VIP Space to zamknięta strefa: wyższe limity, szybsze wypłaty, ekskluzywne gry i promocje oraz osobisty menedżer. Program lojalnościowy ma 99 poziomów.

Bonus sportowy do 2800 zł

Dwa depozyty, aktywacja w profilu w ciągu 5 dni od rejestracji. Na każdy depozyt są 5 dni.

DepozytMin. depozytBonusMaks. bonusMaks. wypłata
120 zł100% bonus gotówkowy1500 złx3 depozytu
250 zł150% bonus gotówkowy + 40 zł freebet1500 złx3 depozytu

Bonus highroller do 12 000 zł (piątki)

Raz w tygodniu, w piątki. Aktywujesz w profilu przed wpłatą. Na spełnienie warunków jest 5 dni.

WpłataBonus
400–2000 zł50%
od 2000 zł100%

Tygodniowy bonus wg statusu

Od statusu Challenger, poniedziałek 00:00 – niedziela 23:59 UTC. Maks. bonus 4000 zł, obrót 40× w 5 dni, maks. wypłata 5× depozytu.

StatusMin. depozytOferta
Challenger40 zł40% + 30 FS w Gates of Olympus 1000 (Pragmatic Play)
Competitor40 zł50% + 40 FS w Joker Stoker (Endorphina)
Expert60 zł80% + 20 FS w 3x3 Royal Piggy: Hold the Spin (Gamzix)
Elite60 zł70% + 40 FS w Sizzling Hot Deluxe (Novomatic)
Highroller80 zł90% + 50 FS w Super Pyramid of Gold: Hold & Win (Penguin King)
Magnate80 zł100% + 60 FS w Crown Coin (Endorphina)
Legend100 zł120% + 70 FS w Sugar Rush 1000 (Pragmatic Play)
Supreme100 zł130% + 70 FS w Coin Win 2: Hold the Spin (Gamzix)
God of Fortune120 zł150% + 100 FS w Book of Dead (Play'n GO)

Sprint i Marathon

Sprint: 150%, maks. 4000 zł, wpłaty łącznie min. 1200 zł w 3 dni. Marathon: 200% + 100 FS na Coin Win Express, maks. 4000 zł, wpłaty łącznie min. 4000 zł w 7 dni. Obrót 45×, maks. wypłata 5× depozytu. Wniosek o wypłatę zeruje postęp — start od nowa następnego dnia.

Cashback do 4000 zł tygodniowo

Naliczany w poniedziałek 00:00 GMT na saldo bonusowe. Od statusu Challenger, przy tygodniowych depozytach netto od 40 zł. Na obrót jest 5 dni.

PoziomyObrót cashbacku
10-2912x
30-4910x
50-697x
70-895x
90-993x

Program lojalnościowy (99 poziomów)

1 punkt za każde 20 zł postawione (kasyno live nie liczy się). Punkty można wymieniać na pieniądze.

StatusPoziomyPunkty
Novice1-90
Challenger10-19500
Competitor20-291,500
Expert30-3910,000
Elite40-4920,000
Highroller50-5950,000
Magnate60-69110,000
Legend70-79200,000
Supreme80-89500,000
God of Fortune90-991,000,000

Chcesz odebrać bonus?

Zarejestruj się i aktywuj pakiet powitalny do 20 000 zł + 500 darmowych spinów w profilu przed depozytem.

Zarejestruj się